LITTER LOCKER Koš odpadkový na kočkolit Design

Kód: LLDESIGN
Neohodnoceno
Značka: LITTER LOCKER
649 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění toalety pro kočky je každodenní úkol pro všechny majitele koček. Pomocí tohoto koše můžete shromažďovat znečištěný odpad pohodlně, hygienicky a zcela bez zápachu. Díky speciální fólii s technologií Air-Seal se zachytí nejen zápach, ale také bakterie. Design koše si můžete přizpůsobit i díky 4 stylovým potahům prodávaným samostatně.

Jednoduchá obsluha ve 3 krocích:
1. Otevřete víko a vsypte odpad
2. Zavřete víko a vytáhněte rukojeť
3. Uvolněte rukojeť, pachy a bakterie zůstanou uzavřeny

Vlastnosti:
- Stylový a moderní design
- Absolutně bez zápachu, rychlé a hygienické odstranění použité podestýlky
- Jednoduchá manipulace
- Praktická rukojeť pro přenášení
- Velký objem – pro jednu kočku vydrží až 2 měsíce
- Zabudovaný bezpečnostní nůž pro snadné oddělení fólie
- Úplně odnímatelné víko což usnadňuje čištění
- Součástí je i lopatka pro snadnější čištění
- Dostupné 4 stylové potahy prodávané samostatně

Rozměr:
Koš: D 24 x Š 24 x V 43 cm

Součástí balení:
náhradní náplň, lopatka a držák na lopatku.

Náhradní kazety jsou hygienické a snadno se používají. Stačí vložit novou náplň do koše LitterLocker a rozloučit se se zápachem. Jsou vyrobeny z vícevrstvé fólie s technologií Air-Seal, která nepropouští pachy či bakterie. Vytváří tak bariéru proti zápachu a bakteriím, která zlepšuje kvalitu vašeho života.

Výhody použití koše LitterLocker
Co nejvíce nesnášejí majitelé při čištění kočičího steliva? Samotný zápach. Díky košům LitterLocker, které nepropouštějí žádný zápach a ani bakterie je tento problém vyřešen! Proč si koše LitterLocker zamilujete? Kočky vyžadují čistou podestýlku, což znamená její časté čištění. S použitím koše LitterLocker podestýlku vyčistíte rychle a jednoduše. Žijte se svým chlupatým společníkem harmonicky, bez problémů a zápachů spojených s odpadkovým košem. Koše na likvidaci steliva LitterLocker představují praktické a hygienické řešení, jak se zbavit nepříjemných zápachů z podestýlky.

Proč budete potřebovat koš LitterLocker?
Koše LitterLocker byly vytvořeny s cílem zpříjemnit čištění podestýlek tím, že uzamykají jakékoli zápachy či bakterie. Jakmile vyhodíte odpad své kočky do koše, pytel uzavřete a když je plný, jednoduše jej vyhodíte. V domácnosti pro jednu kočku náhradní náplň vydrží až dva měsíce. S koši LitterLocker tak získáte domov bez bakterií a zápachu!

Proč je koš LitterLocker dobrý pro životní prostředí?
Stelivo vaší kočky byste měli čistit každý den, nejen kvůli silnému zápachu, ale také kvůli chemickému složení odpadu z podestýlky. Kromě hormonů a feromonů, které moč vaší kočky obsahuje, vězte, že velké množství bakterií v kočičím odpadu může obsahovat parazity, z nichž všechny mohou ohrozit zdraví. Proto každodenním čištěním steliva vaší kočky snížíte riziko infekce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz